Magazín RALLY

Upozornění: Nové číslo RALLY 05 / 20 vyjde až po Rally Bohemia 29. července. Děkujeme za pochopení a podporu!

Specializovaný magazín Rally letos funguje už 21 let. Naší snahou je zachovat dlouholetou tradici kvalitního, unikátního a informacemi zajímavého periodika. Chystáme však i novinky, pravidelné stránky věnované autokrosu, rallykrosu a motokárovému sportu.

Z obsahu soutěžácké sekce se naopak nic zásadního měnit nebude. Tradiční prostor dostane světový seriál WRC, kde se pohybují technicky úchvatné speciály WRC značek Hyundai, Toyota, Citroën, Ford. Tradiční prostor jistě dostane i seriál WRC2, ve kterém působí speciály kategorii R5.

Škoda Motorsport ovšem dominuje poslední sezony nejen na světových tratích, ale také v českém šampionátu. Její účast dodává šampionátu kvalitu a start továrního vozu je v evropském měřítku unikátní věcí. Došlo ke stabilizaci českého kalendáře a se vzrůstající konkurencí se objevuje stále více mladých talentovaných jezdců, kteří za několik let budou moci nahradit ikony Romana Krestu, Václava Pecha, Pavla Valouška či Jana Kopeckého. I díky atraktivitě této disciplíny zůstává rallysport nejnavštěvovanější a nejpopulárnější domácí motoristickou disciplínou. Z tohoto faktu těží i naše redakce. Účast fanoušků na jednotlivých soutěžích se stále počítá v řádech desetitisíců, čímž se náš magazín stává atraktivním místem pro potenciální inzerenty, kteří tak mohou oslovit cílenou skupinu možných zákazníků.

parallax background

Seriál ERC, kde se prezentuje i řada českých jezdců, ve spojení s Barum Czech rally jsou dalšími obsahovými pilíři našeho časopisu, dále se věnujeme i seriálům ERT a TER.

Na našich stránkách nebude chybět ani populární Dakar či světový seriál RX v rallykrosu. Nově dostanou prostor už zmíněné disciplíny motokáry, rallykros a v Česku nadmíru úspěšný autokros.

Rally je určitě disciplínou, která dokladuje skloubení lidských schopností a výkonné sportovní techniky. I tento fakt láká k tratím značnou část zejména mužské populace. Právě současné i historické technice se také na stránkách našeho časopisu Rally pravidelně věnujeme.

Magazín Rally si udržuje na českém trhu své nezastupitelné místo i úzkou spoluprací s organizátory českých soutěží. Pravidlem je uveřejňování oficiálních map soutěží mistrovství České republiky a závodů Rallysprint Série. Díky tomu se snažíme pracovat na „bezpečnostní“ osvětě diváků.

Budeme pokračovat v oblíbených portrétech žen a dívek, které svůj život spojily se soutěžáckým sportem.

Snažíme se, aby si čtenář v každém čísle přišel na „své“ a dozvěděl se vždy něco „navíc“! To v dnešní elektronické době vnímá i řada našich čtenářů a neustále nám zachovává svou přízeň.

Časopis Rally je v Česku distribuován výhradně společností PNS. Kromě této možnosti zajišťuje redakce distribuci přímo na jednotlivých soutěžích českého šampionátu prostřednictvím drobných prodejců a na místních čerpacích stanicích.

Vydavatel:
ALITRON CZ, s.r.o., Kotěrova 5543, 760 01 Zlín
IČO/DIČ:
64506002 / CZ64506002
číslo účtu:
1545680207/0100 KB Zlín
Tel./fax:
+420 577430 164
e-mail:
redakce-rally@seznam.cz
Šéfredaktor:
Ing. Tomáš Plachý
Kontaktní osoba, inzerce:
Jaroslav Jugas (mob. tel. 602 753 432 - rally@jaroslavjugas.eu)

Předplatné v Česku vyřizuje redakce na emailu:
redakce-rally@seznam.cz (69,- Kč/ks, roční předplatné 690,- Kč)

Kontakt pro předplatitele ze Slovenska: jaro.marsalek@gmail.com