Magazín RALLY

Specializovaný magazín Rally letos funguje už 21 let. Naší snahou je zachovat dlouholetou tradici kvalitního, unikátního a informacemi zajímavého periodika. Už několik let najdete v obsahu i pravidelné stránky věnované autokrosu, rallykrosu a motokárovému sportu.

Z obsahu soutěžácké sekce se nic zásadního nemění. Tradiční prostor dostane světový seriál WRC, kde se pohybují technicky úchvatné speciály WRC značek Hyundai, Toyota, Citroën, Ford, stejně jako seriál WRC2 a WRC3, ve kterém působí speciály kategorii R5.

V Česku došlo ke stabilizaci kalendáře a se vzrůstající konkurencí se objevuje stále více mladých talentovaných jezdců, kteří za několik let budou moci nahradit ikony Romana Krestu, Václava Pecha, Pavla Valouška či Jana Kopeckého. I díky atraktivitě této disciplíny zůstává rallysport nejnavštěvovanější a nejpopulárnější domácí motoristickou disciplínou. Z tohoto faktu těží i naše redakce. Účast fanoušků na jednotlivých soutěžích se stále počítá v řádech desetitisíců, čímž se náš magazín stává atraktivním místem pro potenciální inzerenty, kteří tak mohou oslovit cílenou skupinu možných zákazníků.

parallax background

Seriál ERC, kde se prezentuje i řada českých jezdců, ve spojení s Barum Czech rally jsou dalšími obsahovými pilíři našeho časopisu, dále se věnujeme i seriálům ERT a TER.

Na našich stránkách nebude chybět ani populární Dakar či světový seriál RX v rallykrosu. Nově dostanou prostor už zmíněné disciplíny motokáry, rallykros a v Česku nadmíru úspěšný autokros.

Rally je určitě disciplínou, která dokladuje skloubení lidských schopností a výkonné sportovní techniky. I tento fakt láká k tratím značnou část zejména mužské populace. Právě současné i historické technice se také na stránkách našeho časopisu Rally pravidelně věnujeme.

Magazín Rally si udržuje na českém trhu své nezastupitelné místo i úzkou spoluprací s organizátory českých soutěží. Pravidlem je uveřejňování oficiálních map soutěží mistrovství České republiky a závodů Rallysprint Série. Díky tomu se snažíme pracovat na „bezpečnostní“ osvětě diváků.

Budeme pokračovat v oblíbených portrétech žen a dívek, které svůj život spojily se soutěžáckým sportem.

Snažíme se, aby si čtenář v každém čísle přišel na „své“ a dozvěděl se vždy něco „navíc“! To v dnešní elektronické době vnímá i řada našich čtenářů a neustále nám zachovává svou přízeň.

Časopis Rally je v Česku distribuován výhradně společností PNS. Kromě této možnosti zajišťuje redakce distribuci přímo na jednotlivých soutěžích českého šampionátu prostřednictvím drobných prodejců a na místních čerpacích stanicích.

Vydavatel:
ALITRON CZ, s.r.o., Kotěrova 5543, 760 01 Zlín
IČO/DIČ:
64506002 / CZ64506002
číslo účtu:
1545680207/0100 KB Zlín
Tel./fax:
+420 577430 164
e-mail:
redakce-rally@seznam.cz
Šéfredaktor:
Ing. Tomáš Plachý
Kontaktní osoba, inzerce:
Jaroslav Jugas (mob. tel. 602 753 432 - rally@jaroslavjugas.eu)

Předplatné v Česku vyřizuje redakce na emailu:
redakce-rally@seznam.cz (79,- Kč/ks, roční předplatné 790,- Kč)

Kontakt pro předplatitele ze Slovenska: jaro.marsalek@gmail.com